Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Yaşam alanlarınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak yenilikçi tasarımlarımız ve yüksek kalitedeki üretim standartlarımız ile sizlere hayallerinizdeki mekanları sunuyoruz. Nar Store çatısı altında bulunan mimar ve tasarımcilarımıza ait özel koleksiyonlar müşteri memnuniyetimizin ana temelini oluşturuyor. Koleksiyonlarımızda eskinin yeniyle, doğunun batıyla kesiştiği estetiği, kusursuz modern çizgiler ile projlerimize yansıtıyoruz. Güvenilirlik, kalite bilinci, sizlerin memnuniyetine verilen önem, ödün vermediğimiz temel değerlerimizdir. Her zevke uygun ve özgün tasarımlarımız ile TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri standartlarına uygun şekilde üretimlerimiz sektörün öncü markası olmamızı sağladı. Hayallerinizdeki mekana sahip olmak için profesyonel ekibimizle çalışma ayrıcalığını siz de yaşayın.

Modern dokunuşlarla mobilyalara hayat verirken, sunduğu estetik ve fonksiyonel çözümlerle yaşamaya değer anların mimarisi oluyor. Evinin çehresini güzelleştirmek isteyenlere, beklentilerin ötesinde seçenekler sunarak hayata renk katıyor.

Eğer gerçekten hissederseniz, günlük yaşamda kullandığımız her şeyin bir ruhu olduğunu görürsünüz. Hayat tarzınızı seçmek o kadar kolay ki… kimseye aldırış etmeden koltuğunuzda oturabilir, ya da daha önce hiç uyumadığınız kadar güzel uyuyabilirsiniz. Tüm bunların ardından krallara layık bir sofrada oturabilirsiniz.

Göreceksiniz, hayat aslında çok basit, tıpkı sanat gibi…

NEDEN NAR STORE?

 
•  KALİTE / DEĞER HESABINI BİLİRİZ…
 
ESTETİK, KALİTELİ VE FONKSİYONEL ÜRÜNLERİ UYGUN FİYATA SUNARIZ
•  GÜVEN İLİŞKİSİ KURARIZ…
 
ÜRÜN FİYATLARINI ÖNCE BİLEREK YÜKSEK TUTUP,SONRA YÜKSEK İNDİRİM YAPMA KANDIRMACASINA  GİRMEYİZ
•  AKILCIYIZ…
 
DAR MEKANLAR İÇİN GENİŞ VE AKILLI ÇÖZÜMLER ÜRETİRİZ
•  SORUMLULUK SAHİBİYİZ…
 
SATIŞ SONRASI HİZMETLER DEPARTMANIMIZ İLE  ÇÖZÜM BEKLEYEN SORUNLARINIZI ÇÖZERİZ
• SAĞLIĞINIZ  İÇİN HASSASIZ…
 
ÜRÜNLERİMİZİN GÖRÜNEN VE GÖRÜNMEYEN DETAYLARINDA KANSEROJEN ETKİ İÇEREN HAMMADDE VE UCUZ İTHAL MALZEME KULLANMAYIZ